Cambek TV Nova video online ke shlédnutí

Jestliže jste zatoužili po shlédnutí jednoho z nejlepších českých televizních seriálů současnosti a jedinečného sitcomu v jednom, cesta hledáním přes Cambek není ideální. Správný název je totiž Comeback a vy na kambek.cz můžete online shlédnout všechny díly, které dosud byly v televizi odvysílány. A tak si je můžete připomenout nebo se podívat na ty, co jste v televizi nestihli.

Sponzorované odkazy:

Od roku 2007 televize Nova.cz úspěšně boduje s unikátním sitcomem Cambek. Dosud na území České republiky nic podobného nebylo, nyní každou středu usedáme k televizním obrazovkám a těšíme se, co na nás Ozzák a spol. zase vyvalí. Hlášky z Cambeku jsou totiž jedinečné a vy si je zde klidně můžete připomenout.

Martin Dejdar, který ztvárnil Ozzáka, hraje zasvěceného metalistu, který vyznává jen tento styl hudby a žádný jiný. Pracuje v prodejně hudebních CD, ketou vlastní jeho bratr Tomáš Pacovký, alias Tomy Paci. Ten má slávu už dávno za sebou a tak vsází na svůj obchod, kde ale dělá nepořádek Ozzák, jenž jde často proti možným hostům. S obchodem pomáhá také bývalá obrovská fanynka Paciho Marcela.

Můžete se také podívat na to, jak se vede vyvedené sourozenecké dvojici Saši a Lexovi, kteří vždy dokážou pobavit. Velká část Combacku se odehrává také v obýváku, kde Ozzák a spol. umějí vždy něčím novým překvapit.

Tagy: , , , ,

Sponzorované odkazy: